
Żywa lekcja historii
2026-05-12
Trzy medale Magdy na Mistrzostwach Polski Juniorów!
2026-05-18Z wielką radością informujemy, że nasza uczennica Iga wróciła z 37th European Karate Kyokushin Championship – Ahlbeck 2026 z dwoma medalami!
W dniu swoich urodzin zdobyła:
🥇 tytuł Mistrzyni Europy w kategorii kumite 14–15 lat (50–55 kg)
oraz
🥉 brązowy medal w kategorii kata 14–15 lat.
Za tym sukcesem stoją lata treningów, konsekwencja i ogromne zaangażowanie. Gratulujemy Idze wspaniałego występu i życzymy kolejnych powodów do dumy!











