
Złoto i brąz dla Igi!
2026-05-12
Sportowe emocje i godne reprezentowanie naszej szkoły na piłkarskich arenach.
2026-05-18Świetne wiadomości napłynęły z Warszawy!
09.05.2026 Magdalena Nawrot wzięła udział w Letnich Parapływackich Mistrzostw Polski Juniorów 2026, osiągając znakomite wyniki:
🥇 1. miejsce i tytuł Mistrzyni Polski Juniorów w konkurencji 50 m stylem klasycznym,
🥈 2. miejsce w konkurencji 100 m stylem klasycznym,
🥈 2. miejsce w konkurencji 100 m stylem motylkowym.
Trzy medale wywalczone na mistrzostwach to piękny rezultat i kolejny ważny krok w sportowym rozwoju Magdy.
Gratulujemy i trzymamy kciuki za następne starty!








